Перейти до основного вмісту

Пошуковий магніт

Пошукові магніти Редмаг.

Пошукові магніти.
За допомогою пошукових магнітів скарбошукачем сьогодні може бути будь-хто.
Ці прості, високоефективні та потужні пристрої з`явилися на торговому ринку біля семи років назад і з того часу надійно завоювали популярність серед українських пошуковців самого різного віку.
Не дивлячись на те, що випуск пошукових магнітів у виробничих масштабах став можливий тільки завдяки науковим дослідженням, влаштовані вони доволі просто та надійно. Пошуковий магніт, що складається з інноваційного сплаву неодиму (Nd), заліза (Fe) та бору (B), за допомогою пресування і епоксидного клею міцно закріплений у стальному корпусі, який для запобігання корозії оцинковується або має інше спеціальне захисне покриття у вигляді нікелю, алюмінію або полімерів. Зверху або збоку магніту розташований спеціальний болт у вигляді кільця, що ще називається рим-болт, який слугує для того, щоб мати змогу відірвати пошуковий магніт від знайденого металевого предмету, а також для кріплення шнура чи мотузки. Подібне кріплення дає змогу без зусиль закидати магніт у воду для пошуку металевих виробів, як у прісній, так і в солоній воді.


Редмаг пошуковий магніт

Пошукові магніти можуть бути односторонніми, двосторонніми і у вигляді трала. Односторонні пошукові магніти зазвичай використовуються для прямовисного пошуку. А ось при закиданнях у водойми з берега застосовують, як правило, двосторонні пошукові магніти, які мають збоку ще один отвір для вкручування другого рим-болта (йде в комплекті). Що стосується трал-магнітів, то вони, як випливає з їх назви, призначені для тралення водойм та пошуку металів на значних площах, а тому мають велику потужність.

Спеціалістами нашої компанії Exida спільно з компанією Редмаг було розроблено новий дизайн пошукових магнітів. Тож, з 2016 року оригінальні пошукові магніти Редмаг мають обов`язкове лазерне гравіювання.

Застосування пошукових магнітів.
Оскільки пошукові магніти добре та міцно притягують металеві предмети з заліза (метали, що не мають магнітних якостей, як відомо, не притягаються до магнітів), їх можна використовувати для самих різнобічних цілей, зокрема:
Ø       підіймання різноманітних металевих предметів з колодязів, провалів, кар`єрів та інших важкодоступних для людини вузьких місць;
Ø       пошуку і підйому різного характеру знахідок з водойм - як з прісної, так і з морської води;
Ø       очищення грунту або інших сипучих мас від мілких фрагментів заліза;
Ø       розчищення горищ, підвалів, фундаментів старих будівель та інших сильно засмічених місць від залізного сміття перед тим, як почати пошук за допомогою металошукача;
Ø       розчищення території від залізовмісних предметів перед пошуком на ній за допомогою спеціалізованого обладнання дорогоцінних металів;
Ø       пошуку та збирання металобрухту;
Ø       визначення, чи є знайдене каміння уламками залізного метеориту;
Ø       в якості магнітного тримача для найрізноманітніших предметів.

Властивості пошукових магнітів.
Абсолютна більшість з представлених сьогодні на ринку пошукових магнітів призначені для використання при температурі до +80 градусів за Цельсієм та мають дуже незначну втрату початкових магнітних властивостей, в процесі своєї експлуатації: всього 2% від номіналу за 10 років.
Найбільш важливою характеристикою пошукового магніту є доступна йому сила утримання предмета, яка зазвичай залежить від діаметра і товщини самого магніту. Це величина, яка визначає, яку масу металу магніт зможе утримати без відриву від неї. У присутніх сьогодні на ринку магнітів ця маса метало утримання або, як іноді кажуть - максимальне зусилля на відрив коливається в діапазоні від 30 до 1000 і більше кілограм. Найбільш розповсюдженими для різного роду побутових завдань є магніти з можливістю утримання металу масою від 80 до 600 кілограм. Ця найважливіша характеристика, як правило, вказується виробником у назві самої моделі магніту. Іноді вона пишеться після латинської літери F, що робить такий напис більш доступним для розуміння ( "Сила=N кг") широкій аудиторії, яка має лише початкові знання з фізики.

Пошуковий магніт Редмаг
Вибір пошукового магніту.
Пошуковий магніт слід обирати виходячи зі своїх конкретних цілей. Наприклад, для пошуку брелоків, ключів та інших невеликих предметів достатньо F80 - F200. Вдвічі більший за силою тяжіння магніт (F300)  добре підійде для очищення території від металевого сміття та стружки, для пошукових робіт він також представляє собою оптимальний номінал у більшості випадків. А ось для серйозних пошукових робіт та роботі у водоймах з великими металевими предметами ми рекомендуємо використовувати з необхідною при роботі обережністю пошукові магніти номіналом від F400 до F600.
Обираючи магніт за силою тяжіння для визначених цілей і завдань, завжди слід пам`ятати, що заявлений виробником показник маси метало утримання дійсний тільки в ідеальних умовах, а саме:
Ø       при повністю пласкій та чистій стальній поверхні предмета;
Ø       торкання предмета всією площею робочої поверхні магніту;
Ø       зусилля на відрив направлено чітко перпендикулярно до поверхні предмету.

У реальних умовах предмети, що витягаються майже завжди мають відносно невелику площу або точку зчеплення з магнітом, нерівні та заржавілі поверхні, а зусилля на відрив від предмету направлене випадковим чином.  Крім того, між магнітом і предметом практично завжди масово потрапляють мілкі частинки іржі, піску або бруду, і всі ці фактори у своїй сукупності на практиці можуть суттєво знизити ту силу, з якою магніт "прилипає" до предмету.
Негативно на можливість утримання предметів позначається і спосіб пошуку: наприклад, якщо магніт з предметом волочити по дну, через ривки, що виникають, і силу тертя об грунт показник тяжіння у цілому падає.  Крім того, сила тяжіння залежить також і від магнітних властивостей металів: та ж сама нержавіюча сталь магнітиться дуже слабо.
Ну і, зрозуміло, не слід очікувати, що при піднесені магніту до грунту з нього почнуть самі собою вистрибувати цвяхи та інший метал. Найкраще тяжіння виникає лише на відкритій поверхні і при торканні (або зовсім вже незначній відстані у декілька см) між предметом і магнітом. Чим така відстань більше, тим сила тяжіння менша.
Обираючи пошуковий магніт, також необхідно пам`ятати, що більшість китайських виробів, які приваблюють покупця своєю низькою ціною, не відрізняються якістю і мають найчастіше майже вдвічі завищенні показники сили відриву. Тому не повинно дивувати, якщо магніт з показником "400" виявиться в стані підняти вагу не більше 200 кілограм.

Увага! Шановні користувачі! Звертаємо Вашу особливу увагу на те, що пошукові магніти будь-якого номіналу не зупиняють і не уповільнюють роботу лічильників для води або електролічильників. Це пов`язано з їх складом, конструкцією, видом і направленістю магнітного поля. Також нагадуємо, що у багатьох сучасних лічильниках встановлюється магнітний запобіжний датчик, який виводить лічильник з ладу при намаганні помістити його в потужне магнітне поле і його пошкодження призводить до відомих наслідків. Пошукові ж магніти використовуються для пошуку металевих предметів або утримання на них різного роду вантажів.

Заходи безпеки при роботі з пошуковими магнітами.
Будучи пристроями з потужними феромагнітними властивостями, пошукові магніти потребують при поводженні з ними дотримання деяких важливих заходів безпеки.
По-перше, їх необхідно зберігати і транспортувати в контейнерах або коробках з немагнітних матеріалів, наприклад, товстого картону з пінопластом всередині або навіть з дерева. В іншому випадку, як мінімум - прикріпляти дерев`яну плашку у 1-2 см товщиною на кожну робочу сторону магніту.
По-друге, магніти неможна розміщувати у безпосередній близькості від різноманітних електронних пристроїв - годинників, телефонів, GPS, а також домашніх лічильників електрики і води, вимірювальних приладів, генераторів та електродвигунів, оскільки це може вивести електроніку з ладу.
По-третє, слідкуйте за тим, щоб між магнітом і металевими предметами не потрапили пальці та інші частини тіла, що може призвести до серйозної травми. Особливо така обережність важлива при роботі з високими номіналами (від 400 кг і вище), будьте гранично уважні.
Слід також бути особливо обережним, проносячи потужний магніт поблизу корпусу автомобіля, і слідкуйте за тим, щоб він не прилип до металу машини та не залишив на ній вм`ятину або не пошкодив лакофарбове покриття.
При знятті з робочої поверхні пошукового магніту мілких гострих фрагментів іржі та металевих частинок бажано використовувати рукавички або ганчір`я, а для того щоб відокремити пристрій від великих залізних предметів - магніт необхідно здвигати по поверхні предмету у напрямку до його краю.

 Всі права захищено www.exida.com.ua

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Маркировочное оборудование, датирующее оборудование, термодатеры компании «Эксида»

Одним из наибольших достижений прошлого столетия стало широкое внедрение маркировки товаров во все сферы производства и торговли. На сегодняшний день маркировка может содержать огромное количество информации, начиная от времени и даты производства товара, его состава, конечного срока потребления, серийного номера, идентификатора партии и заканчивая местом, где был упакован товар, его штрих-кодом, условиями использования товара и прочими важными для потребителя данными. Современная маркировка подразумевает использование для предоставления потребителям информации о товаре сразу множества символов: букв, цифр, рисунков и эмблем. Маркировка может иметь вид знаков, нанесенных прямо на упаковку, или же быть оформленной в виде этикетки, ярлыка, бирки и т.п.  Датеры ручные, полуавтоматические Виды маркировочного оборудования Для нанесения маркировки используются разнообразное маркировочное оборудование , перечень которого для производителей, торговых предприятий и склад

Оборудование для маркировки готовой продукции

Маркировка готовой продукции обязательна во всем мире. Упаковка и следующая за ней маркировка являются заключительным этапом любого производства. Кроме того, маркировку сегодня широко используют современные предприятия торговли и логистические, складские компании. Она помогает таким предприятиям оптимизировать множество процессов, улучшить качество обслуживания, усовершенствовать учет товара и пр. Маркировка в виде текста, рисунков и различных условных обозначений призвана помочь потребителю идентифицировать товар и узнать о нем минимально необходимую информацию. Помимо даты производства продукции и сроков ее пригодности, это может быть номер партии, серийный номер, время выпуска или расфасовки товара, штрих-код, название компании-производителя, данные об импортере и прочая важная информация. Вне зависимости от конкретного содержания, профессиональная маркировка должна быть разборчивой и четкой, а также устойчивой к негативным внешним воздействиям, в том числе, к воздействию повыше

Термоусадочная пленка ПВХ и ПОФ разница

Компания «Exida» осуществляет серийный выпуск и реализацию различных видов фасовочно-упаковочного материала. В ассортименте мы предлагаем особенный тип термоусадочной продукции:  полиолефиновая пленка (ПОФ) и поливинилхлоридная пленка (ПВХ). Термоусадочная пленка – это универсальный, экологичный и качественный метод упаковывания, применяемый для многообразных по конфигурации и содержимому товаров, обеспечивающий не только представительный внешний вид, а и исполняющий защитную функцию от влияния внешних факторов. Термоусадочная пленка ПОФ Это такой тип пленки, структура которого состоит из трех- или пятислойного термоусадочного композита, имеет классификацию как (ПОФ) полиолефиновая термоусадочная пленка. Благодаря своим барьерным свойствам такая разновидность пленки применяется практически везде, где диапазон деятельности предприятия сосредоточена на упаковывании производимого продукта или изделия, а также в логистической сфере. Многослойная структура полиолефиновой пле